Quantum Tesis Güvenlik Paketi Nedir?

Quantum Tesis güvenlik paketi tesisinizdeki kameralara entegre olup 7/24 kameraları izleyip tesisinizin güvenlik zaafiyetlerini düşürüp güvenliğii üst düzeye çıkarırken güvenlik maaliyetlerinide düşüren bir kamera görüntü analiz sistemidir.

Nasıl Çalışır?

Öncelikle uzman ekibimiz tesisinizi ziyaret eder ve kurulum için planlamalar yapılır. En uygun kameralar ve doğru kamera açıları belirlenir. Bu aşamada teknolojilerimizi sahada gerçek şartlar altında  çalışırken görebilirsiniz.

  • Giriş Çıkış takibi
  • Kaçak giriş çıkış tespiti
  • Sabotaj tespiti
  • Yanlış park tespiti
  • Hırsızlık koruma

Kurulum işlermleri yapıldıktan sonra sistem hemen kullanıma hazır olmaktadır. Tesise yapılan bütün giriş ve çıkışları 7/24 izleyip kaydedebileceksiniz. Yüzde 99.5 a kadar doğru alarmlar ile her türlü kaçak giriş ve çıkışı önemli bölgelere yapılan yetkisiz giriş ve çıkışlardan anlık olarak haberdar olabileceksiniz. Ayrıca günlük olarak giriş çıkışlara ait  sınıflandırılmış(insan, araç, vb.) istatistikler her an inceleyebilmeniz için elinizin altında olacak.

İstenilen senaryolar için saha testleri yapılır ve kurulum modeli inşa edilir. Daha sonra ihtiyaçlarınıza uygun donanım konfigurasyonları en az maaliyetle seçilir

Hemen bir uzman ile görüşün.