Bapatek Security Vision kamera görüntülerini kıymetlendirerek istenilen analizleri yapan ve gerekli görülen durumlarda yetkili kişileri haberdar eden ve sürekli olarak kayıt tutan bir kamera analiz sistemidir. Sistem görüntü analizlerinde hareket analizi, obje tanımlama, obje takibi gibi teknolojiler kullanmaktadır. Bapatek ile yüzlerce kamerayı onlarca olası senaryo arasından önceden belirlediğiniz parametrelerle 7/24 takip edebilir ve akıllı kayıtlar tutabilirsiniz. Tuttuğunuz bu kayıtlara hızla ulaşabilir ve akıllı filtreler ile kayıtlar içerisinde aramalar yapabilirsiniz. Bapatek Security Visionun en önemli özellikleri arasında yüksek doğru alarm başarısı bulunmaktadır. Yüzde 99.5 doğru alarm oranı ile Bapatek Security Vision sizi yanlış alarmlarla meşgul etmez ve güvenilir sonuçlar verir. Böylece daha efektif çalışan bir güvenlik sistemine sahip olursunuz.

Ayrıca Bapatek Security Vision farklı lokasyonlardaki kameraları tek bir merkezden kontrol edebilmenizi sağlar böylece onlarca farklı lokasyonu tek bir merkezden izleyebilir ve işleyişi takip edebilirsiniz. 

Bapatek Security Visionun gelişmiş teknolojisi ve optimize algoritmaları sayesinde çok büyük boyuttaki sistemleri bile tek bir makina ile yapabilmeniz mümkün. Böylece hem maaliyetleriniz düşecek hem de daha az yer kaplayan compact bir sisteme sahip olacaksınız

Neden Bapatek Security Vision

İşletmenizin ya da kurumunuzun güvenliğine önem veriyorsanız ve çevrede çalınabilecek, zarar verilebilecek şeyler mevcutsa.

Standart kamera sistemlerinin tek yaptığı görüntüleri kaydetmektir. Bu da en fazla istenmeyen durumlar yaşandıktan sonra durum değerlendirmesi içim kullanılabilmektedir.

Bapatek Security Vision ile istenmeyen durumlar yaşanmadan duruma müdahale edebilme imkanına sahip olup yaşanabilecek zararların önüne geçebileceksiniz.

Kameralarınızın tam potansiyelini kullanmak istiyorsanız. 

Bapatek Security Vision ile kameralarınızda olan durumları akıllı bir şekilde analiz ederek çeşitli istatistiklere ve bilgilere sahip olabileceksiniz. Yapılan giriş çıkışları obje türlerine göre ayırp sayabilir. Nerelerde en çok vakit harcandığını görebilirsiniz. Saatlere göre ayrıntılı analizleri istatistik tablolarında görebilir isterseniz dataların çıktısını alabilirsiniz. 

Birden fazla ya da şehirden uzakta korunması gereken alanınız varsa.

Bapatek Security Vision ile farklı lokasyonlardaki alanları sanki tek bir yerdeymiş gibi takip edebilir ve kontrolünü sağlayabilirsiniz. Ayrıca fazla bant genişliğine sahip olunmasa bile sistem çalışabilir. Lokasyonlar uzakta bile olsa her an oluşan durumlardan haberdar olacaksınız ve böylece 7/24 güvenliği sağlayabileceksiniz.

İletişime Geçin

Bapatek Security Vision tamamen Bapa Teknoloji Limited şirketine ait olup Bapa Teknoloji mühendislik ekibi tarafından geliştirilmişdir. Ürün ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilmekte ve sorunları tam anlamı ile çözebilecek hale getirilebilmektedir.

Demo sayfamızdan formu doldurabilir ve demo için bizimle iletişime geçebilirsiniz.